0
Twój koszyk jest pusty.

Kategoria A1


Model Hyper Naked spodobał się szerokiej gamie wielbicieli małych motocykli.Obecna stylistyka, modny design i duży moment obrotowy na nowo przypomniały o radości z jazdy małym i zwinnym pojazdem.
Styl nadwozia typu naked powoduje, że Yamahy MT125 nie można pomylić z żadnym innym motocyklem.Do tego ciekawa stylistyka streetfightera zwraca uwagę wszędzie , gdzie się pojawi. Yamaha MT125 nie odstaje wyglądem od normalnego dużej pojemności motocykla. Jazda nim daje maximum przyjemności ,a szkolenie przebiega bezproblemowo.

 

Dlaczego warto zrobić prawo jazdy kategorii A1 ?

 

Jest kilka powodów , przede wszystkim masz możliwość posiadania prawa jazdy uprawniającego Cię do jazdy po całym świecie, przygoda którą rozpoczynasz może przerodzić się w pasję jazdy jednośladem, a wtedy po osiągnięciu wymaganego wieku (18 lat) rozszerzasz uprawnienia na A2 ( motocykl o mocy max. 35kW - ok 48 KM) za połowę ceny całego kursu na A2 czyli w chwili obecnej za 900zł i czeka Cię TYLKO kurs i egzamin praktyczny bez teorii , co dzięki praktyce ,którą nabyłeś/aś  jeźdząc motocyklem na A1 staje się już tylko formalnością. A jeżeli jazda motocyklem nie przypadnie Ci do gustu to zapisując się na kurs prawa jazdy kategorii B (samochód) będziesz o wiele lepiej przygotowany/a do jazd i egzaminu aniżeli osoby ,które dotąd nie posiadały żadnych uprawnień .

 

INFORMACJE PODSTAWOWE:

 

-dla osób które osiągnęły wiek 16 lat (rozpoczęcie kursu możliwe na 3 m-ce przed 16 urodzinami)

- czas trwania kursu: 2 – 3 tygodnie

- 26 godzin teorii (6  spotkań)

- 4 godziny teorii i ćwiczeń z I pomocy przedmedycznej

- 20 godzin praktyki

 

 

 

W cenie kursu  zajęcia praktyczne na placu manewrowym (ul.Bałtycka) największym i prawdopodobnie jedynym przystosowanym do szkolenia motocyklistów w Świnoujściu w ramach którego wykonywane są wszystkie zadania egzaminacyjne ,a jest ich łacznie siedem i są one takie same dla kategorii A1,A2 i A.

 

1.zadanie 1

2.zadanie 2

3.zadanie 3

4.zadanie 4

5.zadanie 5

6.zadanie 6

7.zadanie 7

 

 Filmy z zadaniami egzaminacyjnymi prezentowane przez egzaminatora w WORD Warszawa. 

 

Nieodłącznym elementem szkolenia jest jazda po mieście oraz wyjazd szkoleniowy do Szczecina połaczony z jazdą poza terenem zabudowanym - krótko mówiąc wsiadamy na motocykle , palimy  i jedziemy do Szczecina.

 

w kursie wyjazd do Szczecina bez dodatkowych kosztów

- w cenę kursu wliczony pakiet materiałów dydaktycznych

- możliwość bezpłatnego korzystania z komputerów z programem        egzaminacyjnym

 

- kurs teoretyczny w formie e-lerningowym dla osób zaiteresowanych tą formą nauki teorii

- dysponujemy placem manewrowym jedynym w mieście zapewniającym wykonanie wszystkich zadań przewidzianych na egzaminie państwowym