0
Twój koszyk jest pusty.

Kategorie kursów


     Nie ufaj tanim kursom! Takie tanie kursy mogą Cię drogo kosztować!

 

Jak ma być szybko i tanio nie będzie dobrze, jak ma być szybko nie będzie tanio dlatego oferujemy jedynie DOBRE kursy przygotowujące do samodzielnej jazdy pojazdem w ruchu drogowym.

 

Szkolimy wymagając od kursanta zaangażowania i zrozumienia istoty rzeczy. Nie poklepujemy po plecach jak jest źle , nie okłamujemy ,że jest dobrze jak jest źle , przedstawiamy rzeczywisty obraz sytuacji. Uczymy myślenia abstrakcyjnego ,a zarazem bezpiecznej jazdy.

 

Dlaczego? Bo nam zależy , a Tobie?

 

Nasz instruktor posiada prawo jazdy wszystkich kategorii (AM,A1,A2,A,B1,B,B+E,C,C1,C+E,C1+E,D,D1,D+E,D1+E,T) co nie jest wielkim osiągnięciem jak to inni instruktorzy potrafią się chwalić

( przecież nie ma czym??  to nie są to uprawnienia do szkolenia kursantów tylko do jazdy pojazdem i nie świadczą o doświadczeniu)

ale posiada także uprawnienia instruktora nauki jazdy na wszystkie wymienione wyżej kategorie pojazdów oraz instruktora techniki jazdy kategorii A,B,C,D,C+E czyli wszystkie jakie można posiadać. I jeszcze odbył kurs EGZAMINATORA - tutaj przegiął :) dlatego tak męczy kursantów na jazdach praktycznych ucząc ich tak jak też będą egzaminowani - nie przeoczy najmniejszej niedoskonałości.